Tunniplaan

 


Esmaspäev

 

esmaspäev 1 rada 2 rada 3 rada 4 rada 5 rada 6 rada
07.00            
08.00            
09.00            
10.00            
11.00            
12.00            
13.00     Nord     EVPISL
14.00     Nord     Audentes
15.00     Nord   Audentes Audentes
16.00       Meduus Audentes Audentes
17.00     Nord Meduus Meduus Audentes
18.00     Nord Aqua Meduus Audentes
19.00     Nord Aqua Veesport  Veesport
20.00 Aeroobika Aeroobika Aeroobika Aqua  Aqua  
21.00            

 

 

Teisipäev

 

teisipäev 1 rada 2 rada 3 rada 4 rada 5 rada 6 rada
07.00            
08.00            
09.00            
10.00 Aeroobika Aeroobika Aeroobika      
11.00            
12.00            
13.00            
14.00            
15.00      Meduus Meduus  Meduus  Audentes
16.00     Aqua   Meduus 16.30-17.30 Audentes
17.00     Aqua Nord   Nord
18.00       Nord Meduus Meduus
19.00     Aqua Aqua Meduus Meduus
20.00         Aqua Aqua
21.00            

 

 

Kolmapäev

 

kolmapäev 1 rada 2 rada 3 rada 4 rada 5 rada 6 rada
07.00            
08.00            
09.00            
10.00            
11.00            
12.00            
13.00     Nord      
14.00     Nord     Audentes
15.00     Nord   Audentes Audentes
16.00     Nord Meduus Audentes Audentes
17.00     Nord Meduus Meduus Audentes
18.00     Nord   Meduus Audentes
19.00     Ujume koos Fortuna Veesport Veesport
20.00 Aeroobika Aeroobika Aeroobika   Aqua Aqua
21.00            

 

 

Neljapäev

 

neljapäev 1 rada 2 rada 3 rada 4 rada 5 rada 6 rada
07.00            
08.00            
09.00            
10.00 Aeroobika Aeroobika Aeroobika      
11.00            
12.00            
13.00           EVPIS
14.00            
15.00     Audentes Meduus Meduus Meduus
16.00     Aqua Audentes   Meduus 16.30-17.30
17.00     Aqua Aqua    
18.00       Aqua Meduus Meduus
19.00     Aqua Aqua Meduus Meduus
20.00           Aqua
21.00            

 

 

Reede

 

reede 1 rada 2 rada 3 rada 4 rada 5 rada 6 rada
07.00            
08.00            
09.00            
10.00            
11.00            
12.00            
13.00     Nord      
14.00     Nord      
15.00     Nord   Audentes Audentes
16.00       Meduus Audentes Audentes
17.00     Nord Meduus Meduus Audentes
18.00     Nord   Meduus Audentes
19.00     Nord  Aqua Veesport Veesport
20.00        Aqua    
21.00            

 

 

Laupäev

 

laupäev 1 rada 2 rada 3 rada 4 rada 5 rada 6 rada
09.00            
10.00       Pirita aerut Nord Aqua
11.00       Pirita aerut Nord  

12.00

    Aqua Aqua Nord  
13.00         Nord  
14.00         Nord  
15.00       Aqua Aqua Fortuna
16.00           EKKF
17.00           EKKF
18.00           EKKF
19.00            
20.00            
21.00            
22.00            
23.00            

 

Pühapäev

 

pühapäev 1 rada 2 rada 3 rada 4 rada 5 rada 6 rada
09.00            
10.00            
11.00            
12.00            
13.00            
14.00            
15.00           EKKF
16.00           EKKF
17.00           EKKF
18.00           Veesport
19.00           Veesport
20.00           Veesport
21.00            

 

 



Vesiaeroobika 10x ja kuupiletitega tuleb registreeruda ujula kassas 15 min. enne algust, edasi müüakse üksikpileteid. Eelregistreerimist tundidsse ei toimu.
VESIAEROOBIKA TUNNID: E ja K 20.00; T ja N 10.00  

  VÄIKE BASSEIN

10.00-12.00

17.00-20.00 


17.00-20.00
 

K

N

R

17.00-20.00

17.00-20.00 

17.00-20.00

L

10.00-15.00  

 
 

Meie kontaktid
Ehitajate tee 109A/2,
13517 Tallinn
Tel: 6813620
Fax: 6813621
oismaeujula@tsh.ee