Üritused

 

   
   
 
       
    Aprill  
    ÜRITUS  
       
E 1    
T 2 BC Kalev/Cramo vs Tartu korvpallimäng kell 19.00
K 3    
N 4 Laste osavusfestival jalgpallis - finaalvõistlus                                       Maja suletud kell 08.00 - 15.00 treeninguteks                      
R 5  

Ettevalmistus -

maja suletud treeninguteks

L 6 Kristjan Palusalu mälestusvõistlused  Maja suletud treeninguteks
P 7    
E 8 käsipallikoondise treeningud

Tegevus häiritud,

treeningud kokkuleppel

T 9 käsipallikoondise treeningud

Tegevus häiritud,

treeningud kokkuleppel

K 10 käsipallikoondise treeningud

Tegevus häiritud,

treeningud kokkuleppel

N 11 Eesti käsipallikoondise mäng Eesti vs Läti Käsipallimäng
R 12 Saali koristus kuni kell 13.00 maja suletud kuni kella 13.00-ni
L 13 "Totaalne etteütlus" Maja suletud treeninguteks
P 14    
E 15    
T 16 VTB liiga treeningud õhtul  
K 17 BC Kalev/Cramo - Zenit (VTB) korvpallimäng kell 19.00
N 18    
R 19    
L 20 "Kauni rühiga ellu"  võimlemisfestival Maja suletud treeninguteks
P 21 Laste fitness võistlused  
E 22    
T 23    
K 24    
N 25    
R 26 BC Kalev/Cramo  vs Pärnu Sadam korvpallimäng kell 19.00
L 27 Meeste amatöörliiga korvpalli finaalmängud Maja suletud treeninguteks
P 28    
E 29  EMV poolfinaal HC Tallinn vc HC Kehra  Käsipallimäng kell 19.00
T 30    
K 31    

NB Võistlused tabelis 26.03.2019 kuupäeva seisuga. Plaan võib aja jooksul muutuda

    Mai  
    ÜRITUS  
       
K 1  BC Kalev/Cramo vs Pärnu Sadam                                           Korvpallimäng kell 17.00
N 2 Reaalkooli 150.aastapäeva tähistamine Peaväljak kell 13.00 - 15.30
R 3 Tallink Floorball Maja suletud treeninguteks
L 4 Tallink Floorball Maja suletud treeninguteks
P 5  EMV poolfinaal HCTallinn vs HC Kehra  
E 6 Cramo EMV 1/2  korvpallimäng kell 19.00
T 7  Tallinna koolinoorte superfinaal korvpallis  Peaväljak kell 14.00 - 17.30
K 8    
N 9 EMV 1/2 finaal : HC Tallinn vs  Käsipallimäng kell 19.00
R 10    
L 11 Baltcup Maja suletud treeninguteks
P 12 Baltcup Maja suletud treeninguteks
E 13 BC Kalev/Cramo EMV 1/2 korvpallimäng kell 19.00
T 14    
K 15 BC Kalev/Cramo EMV 1/2 korvpallimäng kell 19.00
N 16 EMV 1/2 finaal : HC Tallinn vs  Käsipallimäng kell 19.00
R 17 Nordcup Maja suletud treeninguteks
L 18 Nordcup Maja suletud treeninguteks
P 19 Nordcup Maja suletud treeninguteks
E 20    
T 21    
K 22    
N 23    
R 24    
L 25 Taekwondo Maja suletud treeninguteks
P 26    
E 27    
T 28    
K 29 Pirueti kevadkontsert  
N 30    
R 31    

NB Võistlused tabelis 22.04.2019 kuupäeva seisuga. Plaan võib aja jooksul muutuda

    Juuni  
    ÜRITUS  
       
L 1 VK Janika Tallinn Kevadturniir Maja suletud treeninguteks
P 2 VK Janika Tallinn Kevadturniir Maja suletud treeninguteks
E 3    
T 4    
K 5    
N 6    
R 7 Noorus Cup Maja suletud treeninguteks
L 8 Noorus Cup Maja suletud treeninguteks
P 9 Noorus Cup Maja suletud treeninguteks
E 10 Käsipalli meeskonna treeningud  
T 11 Käsipalli meeskonna treeningud  
K 12 Käsipalli meeskonna treeningud  
N 13 Meeste käsipallikoondise mäng Eesti vs Hollan Käsipallimäng kell 19.30
R 14    
L 15    
P 16    
E 17    
T 18    
K 19    
N 20 Jooga päev  
R 21    
L 22    
P 23    
E 24    
T 25    
K 26    
N 27    
R 28    
L 29    
P 30    
       
NB Võistlused tabelis 22.04.2019 kuupäeva seisuga. Plaan võib aja jooksul muutuda

 

 

 

 

Meie kontaktid

Juhkentali 12, Tallinn 10132
Tel. 6446695
neemo@tsh.ee