Üritused

  

    Oktoober  
    ÜRITUS  
       
T 1    
K 2  BC Kalev/Cramo  vs BC Valga-Valka/Maks&Moorits Korvpallimäng kell 19.00
N 3    
R 4    
L 5 Karate - Taifu Cup Maja suletud treeninguteks
P 6    
E 7    
T 8   HC Tallinn vs  - SK Tapa  Käsipallimäng kell 19.00
K 9    
N 10    
R 11 Judo turniir  Maja suletud treeninguteks
L 12 Judo turniir Maja suletud treeninguteks
P 13 Judo turniir Maja suletud treeninguteks
E 14    
T 15    
K 16 Võimlemisvõistlused MK etapp Ettevalmistuspäev - maja suletud 
N 17 Võimlemisvõistlused MK etapp Maja suletud treeninguteks
R 18 Võimlemisvõistlused MK etapp Maja suletud treeninguteks
L 19 Võimlemisvõistlused MK etapp Maja suletud treeninguteks
P 20 Võimlemisvõistlused MK etapp Maja suletud treeninguteks
E 21 BC Kalev/Cramo vs Peterburi Zeniit (VTB)Korvpallimäng kell 19.00
T 22    
K 23    
N 24    
R 25    
L 26    
P 27    
E 28    
T 29 HC Tallinn - Viljandi HC  EMV Käsipallimäng kell 19:00
K 30 BC Kalev/Cramo vs Pärnu Sadam Korvpallimäng kell 19.00
N 31 "Tallinna Mõõk" - vehklemine Majasuletud treeninguteks-ttevalmistus
     

 

    November  
    ÜRITUS  
       
R 1 "Tallinna Mõõk" - vehklemine Maja suletud treeninguteks
L 2 "Tallinna Mõõk" - vehklemine Maja suletud treeninguteks
P 3 "Tallinna Mõõk" - vehklemine Maja suletud treeninguteks
E 4 Noorte kongress Maja suletud treeninguteks
T 5 Noorte kongress Maja suletud treeninguteks
K 6 Noorte kongress Maja suletud treeninguteks
N 7 Noorte kongress Maja suletud treeninguteks
R 8 Noorte kongress Maja suletud treeninguteks
L 9 Eesti MV laste fitnessis  
P 10 Eesti MV iluvõimlemise rühmkavas Maja suletud treeninguteks
E 11    
T 12    
K 13 BC Kalev/Cramo vs Tallinna Kalev/TLÜ Korvpallimäng  kell 19.00
N 14    
R 15    
L 16    
P 17   Maja suletud treeninguteks
E 18    
T 19 HC Tallinn - SK Tapa EMV Käsipallimäng kell 19:00
K 20 BC Kalev/Cramo vs BK Ogre Korvpallimäng  kell 19.00
N 21    
R 22 Võistlustantsu MK etapp Maja suletud treeninguteks
L 23 Võistlustantsu MK etapp Maja suletud treeninguteks
P 24 Võistlustantsu MK etapp Maja suletud treeninguteks
E 25 BC Kalev/Cramo vs Astana kell 19.00 (VTB)Korvpallimäng  kell 19.00
T 26    
K 27 Kesklinna koolide 3.-5. kombineeritud teatevõistluste  kell 10.00 - 14.00 peaväljakul
N 28  BC Kalev/Cramo vs TALTECH Korvpallimäng kell 19.00
R 29 Merepiiga - võimlemisvõistlus Maja suletud treeninguteks
L 30 Merepiiga - võimlemisvõistlus Maja suletud treeninguteks
       

Meie kontaktid

Juhkentali 12, Tallinn 10132
Tel. 6446695
neemo@tsh.ee